11 důvodů proč mít za partnerku holku od koní


Nebojí se špinavé práce a tak i nějakou tu parádičku, která po vás zůstane na zemi, po návštěvě restauračního zařízení, po vás hravě uklidí. Většinou je zvyklá utáhnout kolečko s hnojem, které je větší než ona sama, a tak nefňuká, abyste jí odnesli nákup či jinou banalitu Drtivá většina z nich má naježděno s autem a přívěsem víc kilometrů než vy sami, a proto jim nemusíte dělat taxíka, naopak z každé návštěvy restauračního zařízení vás spolehlivě odveze sama.11 důvodů proč mít za partnerku holku od koní

11 důvodů proč mít za partnerku holku od koní:

1.     Nebojí se špinavé práce a tak i nějakou tu parádičku, která po vás zůstane na zemi, po návštěvě restauračního zařízení, po vás hravě uklidí.

2.     Většinou je zvyklá utáhnout kolečko s hnojem, které je větší než ona sama, a tak nefňuká, abyste jí odnesli nákup či jinou banalitu

3.     Drtivá většina z nich má naježděno s autem a přívěsem víc kilometrů než vy sami, a proto jim nemusíte dělat taxíka, naopak z každé návštěvy restauračního zařízení vás spolehlivě odveze sama.

4.     Odveze vás z hospody sama, a zároveň vás po bouřlivé noci nechá dlouho vyspávat, neboť ráno zmizí na celé dopoledne do stáje.

5.     Vzhledem k tomu, že je zvyklá usedět leckteré bujaré zvíře, zvládne hravě ,,usedět,,  a mnohdy i usadit i vás. Zvládne usadit i celou partu vašich kamarádů z hospody a proto mezi nimi bude velmi oblíbená. 

6.     Vzhledem k tomu, že u koní je neustále nějaká práce, tak si ji můžete ochočit takto i doma a bude hravě otročit i za vás J

7.     Nemusíte stát frontu na Pandoru, Equiservis zaručuje doručení nákupu přes internet do Štědrého dne J

8.     Děvčata drezuristky si s vámi zvládnou pohrát na kuchyňském obdélníku tak, že to ani nepostřehnete, a už připravujete nedělního kohouta na víně a ještě u toho spokojeně odfrkujete.

9.     Nemusíte se bát, že by vám ji někdo odlákal na ulici, většinou je totiž ustrojená do oblečení, které má na sobě zbytky rozmělněných pamlsků, zelených slin a chlupů. Celý tento styl je doplněn charismatickou vůní značky Ferda Boss, která čpí opravdu široko daleko.

10.  Bude vás podporovat v koupi auta se silným motorem, to, že ho potřebuje občas, cca každý víkend půjčit na závody, aby mohla převézt svého Ferdu, dodá až, když auto stojí doma.

11.  V jezdeckém sportu je drtivá většina jezdců ženského pohlaví, pokud se mezi nimi najde nějaký ten chlapák, má cca 1,65 m a 50 kg. Když má jeho kůň dobrý hendikep, dostane se i na 58 kg. Takže nějaká ta konkurence ze stáje je celkem mizerná. J

Líbí se: 0