7 pomůcek pro přežití blátivého loučení zimy a línání koně…


Jak si pomoci při línání v blátivém období na konci zimy?7 pomůcek pro přežití blátivého loučení zimy a línání koně…

7 pomůcek pro přežití blátivého loučení zimy a línání…

 

1.   Kvalitní Spirálové hřbílko – perfektní pro odstranění hrubých nečistot a bahna.

2.   Kartáč Magic Brush – ideální kartáč, který můžete využít na očištění celého těla koně, včetně hřívy. Vyplatí se investovat do originálního kartáče této značky, napodobeniny nedokážou konkurovat.  Většinou v balení po 3 kusech. Zároveň tedy tip na pěkný dárek pro kmošku ze stáje.

3.   Suchý šampon pro koně – ideální pro odstranění bahna, hnoje či rozjasnění srsti, odstranění prachu ze srsti – perfektní pomocník pro všechny stáje, kde v zimě zamrzla voda J. Stačí aplikovat suchý šampon a nečistoty a skvrny jsou rázem pryč.

4.   Furminátor – perfektní pro urychlení odstranění zimní srsti, urychlení přelínání.

5.   Kartáč Wunder – burste – perfektní pomůcka pro odstranění chlupů, které se Vám usadí na veškerém vybavení a oblečení

6.   Sleekez – další perfektní pomůcka pro odstranění odumřelých chlupů koně. Výborně padne do ruky a usnadní Vám spoustu času postupným vyčesáváním odumřelé srsti.

7.   Mikrovláknová prachovka – perfektně absorbuje prach, kterého je v tomto období zvýšené množství a koně mohou trpět záněty v očích. Je dobré věnovat zvýšenou pozornost oblasti kolem očí a nozder a pravidelně tyto partie čistit, aby se zde nehromadil prach a nedráždil prostředí oka či nozder. Předejdete tak hrozícímu zánětu.

Líbí se: 0