Adventní trhy pro koňáky, aneb kouzlo Vídně


Vánoce opravdu kvapem blíží, ovšem přes neustále se valící stres ze všech stran, si to většina z nás ani neuvědomuje. Pokud chcete opravdu nasát vánoční atmosféru a užít si nádherné vánoční trhy, vyrazte do Vídně.Adventní trhy pro koňáky, aneb kouzlo Vídně

Adventní trhy pro koňáky, aneb kouzlo Vídně

Vánoce opravdu kvapem blíží, ovšem přes neustále se valící stres ze všech stran, si to většina z nás ani neuvědomuje. Pokud chcete opravdu nasát vánoční atmosféru a užít si nádherné vánoční trhy, vyrazte do Vídně.

Pohodlně zaparkujete v centru v některém z podzemních parkovišť a můžete vyrazit na obhlídku. Určitě Vás ohromí nádherně vyzdobený trh na Radničním náměstí, se spoustou stánků, který je doplněný o kluziště. Zde můžete vypotit všechny spořádané klobásy a svařáky na ledních bruslích.

Jakmile se dostatečně vyřádíte, můžete se klidným tempem přesunout do areálu Španělské jezdecké školy. Navštívit dvorní jízdárnu s lipicány je snem každého milovníka koní. Můžete zde vidět úžasné představení, kde koně předvádějí ty nejnáročnější cviky v souznění s dokonalou hudbou. Atmosféru podtrhuje i prostředí, kde show probíhá. Jedná se o nejkrásnější jezdeckou halu na světě. Tato show dostane i lidi, kteří jezdectví nerozumí, takže se nebojte vzít celou rodinu.

Pokud se Vám nechce na klasickou show, například z důvodu nedostatku času, můžete se vydat na ranní tréninky koní. Při ranním tréninku koně pilují jednotlivé figury a posilují svoji kondici. Ranní tréninky doporučuji hlavně pro aktivní jezdce. Přesvědčí se o tom, že i práce ze země je hodně důležitá. Mohou se i leccos přiučit a ,,okoukat,, .

Než se do Vídně vypravíte, rozhodně se podívejte na harmonogram školy. Jednotlivé programy jsou opravdu nabité. Může se Vám stát, že přijedete, projdete trhy a volné lístky na program budou až za tři hodiny. Proto je dobré si vše naplánovat a v případě nutnosti, nejprve zakoupit lístky na nejbližší volný program a pak vyrazit nasávat předvánoční atmosféru.

 

Líbí se: 0