APASSIONATA 2014


APASSIONATA – "Zlatá cesta" je zpět s novou show "Zlatá cesta" a představí se 13. a 14 prosince 2014 v pražské O2 areně. Zlatá cesta vám umožní ponořit se do napínavého dobrodružství plného tajemství, touhy a magie. Doprovoďte Pierra při jeho odvážném hledání zmizelé ženy, která je zachycena na antickém obraze. Záhadné poselství vás povede spolu s hrdinou do mystického muzea, ve kterém ožívají umělecká díla. Zlatá cesta vás vezme s sebou do vzdálených míst mimo vaši představivost.APASSIONATA 2014

APASSIONATA – "Zlatá cesta"

je zpět s novou show "Zlatá cesta" a představí se 13. a 14 prosince 2014 v pražské O2 areně.

Zlatá cesta vám umožní ponořit se do napínavého dobrodružství plného tajemství, touhy a magie. Doprovoďte Pierra při jeho odvážném hledání zmizelé ženy, která je zachycena na antickém obraze. Záhadné poselství vás povede spolu s hrdinou do mystického muzea, ve kterém ožívají umělecká díla. Zlatá cesta vás vezme s sebou do vzdálených míst mimo vaši představivost.

Následujte cestu fantazie ...

 

Buďte svědky toho, jak razantní akrobati s efektními kousky létají vzduchem a pociťte stav beztíže, kdy Maďarská pošta ve vzdálených galaxiích ukazuje prvotřídní formace. Zažijte, jak vdechne život trio mistrovských jezdců s garrochou křišťálovému ledovému moři a obdivujte půvabné lekce Vysoké školy a půvabnou harmonii volné drezury. Objevujte spolu s Pierrem oslnivé obrazové světy hudby, tance, světelných efektů a jezdeckého umění na nejvyšší úrovni a vnímejte tuto elektrizující atmosféru.


Ještě nikdy nebyly při show APASSIONATA kostýmy nádhernější, ještě nikdy nebylo publikum blíže ději, aby mohlo snadněji zapomenout na každodenní život. Dokonalá souhra vynikajících jezdců a nádherných koní, ve spojení s působivými podlahovými projekcemi, vytváří zcela nový emocionální zážitek – je to pohádka na dosah.


Pojďte s námi na napínavé dobrodružství a následujte Pierra na cestě fantazie! APASSIONATA – "Zlatá cesta" je zcela nově koncipované ucelené umělecké dílo pro celou rodinu a současně vzrušující hledání přátelství, lásky a svobody.

Odkazy:

Web stránky

Prodej vstupenek

Líbí se: 1