Apassionata, show spíše pro děti?


Dokonalá souhra jezdectví, hudby a tance. Pohádkový příběh pro děti? Sešněrovaní koně? Každý má na Apassionatu vlastní názor a každý je určitě správný. Vzhledem k tomu, jak dlouho už tohle představení funguje a vzhledem k ceně za vstupenky je jasné, že stále má své milovníky.Apassionata, show spíše pro děti?

Apassionata, show spíše pro děti?

Dokonalá souhra jezdectví, hudby a tance. Pohádkový příběh pro děti? Sešněrovaní koně? Každý má na Apassionatu vlastní názor a každý je určitě správný. Vzhledem k tomu, jak dlouho už tohle představení funguje a vzhledem k ceně za vstupenky je jasné, že stále má své milovníky.

Sama jsem na představení vyrazila loni, neboť to bylo mým velkým snem. Zakoupila jsem vstupenky do první řady a se zatajeným dechem sledovala celé představení. Doprovázela mne kamarádka s dcerkou a přítel nekoňák. Nutno podotknout, že jsem zažila chvíle, kdy se mi opravdu tajil dech a radostně jsem skandovala, jako dcerka kamarádky ve věku šesti let.

Ovšem asi bych si show užila více, pokud bych byla malá holka, nebo člověk, který není řadu let u koní. Nemohla jsem si nevšimnout, sešněrovaných koňských hub podbradními řemínky, krkolomných kreací, které na pohybový aparát koně asi také nebudou mít pozitivní vliv. Některé kreace opravdu braly dech, ale spíše kvůli tomu, že jsem si říkala, ty jo, že se nebojí, že se jim ten koník vymkne, vždyť ty první řady jsou opravdu blízko.

Apassionata je opravdu krásná, ale jak řekl můj přítel, je to takový luxusnější cirkus. Pokud chcete udělat radost malé dcerce, určitě se trefíte. Její očka budou zářit po celou dobu představení, ovšem lidé, kteří mají koně opravdu rádi a myslí hlavně na jejich komfort a zdravotní stav, si asi na své moc nepřijdou. Každopádně jak říkám, neexistuje jen jeden názor, na toto umění a také platí to, že pouze jen jeden názor není správný. Záleží na tom, co od této show každý očekává. Zda show, umění, jezdectví, nebo jen pohled na krásná zvířata.

 

Líbí se: 0