Heldenberg, místo pro celou rodinu


Pokud chcete vyrazit na výlet, kde si užije každý člen rodiny, zkuste vyrazit směr Heldenberg.Heldenberg, místo pro celou rodinu

Heldenberg, místo pro celou rodinu

Pokud chcete vyrazit na výlet, kde si užije každý člen rodiny, zkuste vyrazit směr Heldenberg.

Heldenberg je malá obec v Rakousku, která nabízí opravdu spoustu možností. Heldenberg se nachází pouze 30 minut od Vídně. Naleznete zde výletní komplex, kde si užijí koňáci i nekoňáci. Prioritní atrakcí je určitě chov lipických koní, kteří jsou ve výcviku pro absolvování Vídeňské španělské vysoké školy. Právě Heldenberg je jejich výcvikovým centrem. Návštěvníci si mohou zaplatit prohlídku stájí, kde se dozví spoustu informací o historii chovu i výcviku. Tréninkový areál nabízí i jezdecké představení, které je podobné jako show ve Vídni a díky tomu, že se koná pouze 1x za rok, je nutné si lístky rezervovat dopředu. Pokud byste se na těchto výjimečných koních chtěli projet, tak je možné si zaplatit lekci. Ceny jsou více než přijatelné a budete jistě ohromeni perfektní přiježděností těchto koní.

Samozřejmě je zde i program pro členy rodiny, kteří jezdectví nepropadli. Pro mužskou část rodiny je zde připraveno krásné muzeum veteránů, pro všechny dohromady je nabízena procházka po romantickém anglickém parku. Výlet můžete zakončit v luxusní kavárně, kde si můžete pochutnat na vídeňském Sachru. Nejmenší členové rodiny určitě ocení ptačí show.

Více informací už jistě není třeba, věříme, že jsme Vás dostatečně nalákali. Tak neváhejte sbalit svačinu a vyrazit.

Líbí se: 0