Ideální dárky pro koňáky


Pokud patříte mezi vánoční nadšence a kupujete dárky i kolegům ve stáji. Nebo máte v rodině milovníka těchto úžasných zvířat, připravili jsme Vám pár tipů na vánoční dárky, které určitě nezklamou. Tady jsou některé z nichIdeální dárky pro koňáky

Ideální dárky pro koňáky

 

Pokud patříte mezi vánoční nadšence a kupujete dárky i kolegům ve stáji. Nebo máte v rodině milovníka těchto úžasných zvířat, připravili jsme Vám pár tipů na vánoční dárky, které určitě nezklamou. Tady jsou některé z nich:

·      Jezdecké rukavice – každý kdo jezdí, potvrdí, že se neustále ztrácejí, prodírají a vůbec patří mezi nedostatkové zboží. Cena dle kvality, dle zkušeností od 500,- Kč. Pro nekoňáky – když rukavice pro koňáky, tak Roeckl.

·      Jezdecké podkolenky – naprostá pecka, super dárek za příjemnou cenu a praktický pro každodenní nošení. Pokud chcete svojí slečně udělat radost, doporučujeme Equiline, které mají i grip na vnitřní straně a tak nekloužou z lýtka. Opět cena cca 500,- Kč.

·      Krmivo pro koně- stačí se mrknout do barelu s krmením a zakoupit pytel musli či granulí, které koňský miláček baští. Opět perfektně praktický dárek, který neomrzí. Spíše nestačí omrzet. J Cena dle značky od 350,- Kč.

·      Poukázka do koňoshopu- pokud patříte mezi suchary, a nebo si prostě nevíte rady, poukázkou nic nezkazíte.

·      Dečka pod sedlo- zde si dejte pozor, abyste se trefili do barvy a provedení dečky. Obzvlášť nezasvěcení do jezdectví mohou zvolit provedení pod drezurní sedlo a darovat ho zatvrzelému skokanovi, či se zrovna netrefí do barvy a neštěstí je na světě J

·      Kniha- věřte, že vzdělání není nikdy dost. Kvalitní knihou rozhodně nic nezkazíte, třeba naopak pomůžete. Doporučujeme tituly: S Respektem!, Omyly moderní drezury, Samostatně v sedle.

Ať už vyberete cokoliv, věřte, že nejdůležitější je to, abychom se všichni u stromečku sešli ve zdraví. Přejeme šťastnou ruku při výběru a nádherné svátky vánoční.

Líbí se: 0