Nechcete opravovat potrhané deky? Jděte do Tyrexu!


Nejsem majitelkou koně, kterému by koně deku rvali, ale naopak já vlastním trhače. Kámošovi na výběhu neustále ochutnává deky a to tím způsobem, že deka jeho druha ve výběhu prosvítá jak řešeto. Vzhledem k tomu, že vím, kolik deky stojí, rozhodla jsem se zapátrat, zda by se nenašla nějaká odolnější a hle, ono to vyšlo.



Nechcete opravovat potrhané deky? Jděte do Tyrexu!

Nechcete opravovat potrhané deky? Jděte do Tyrexu!

Nejsem majitelkou koně, kterému by koně deku rvali, ale naopak já vlastním trhače. Kámošovi na výběhu neustále ochutnává deky a to tím způsobem, že deka jeho druha ve výběhu prosvítá jak řešeto. Vzhledem k tomu, že vím, kolik deky stojí, rozhodla jsem se zapátrat, zda by se nenašla nějaká odolnější a hle, ono to vyšlo.

Než mého mazánka vybavím náhubkem, rozhodla jsem se s kolegyní na výběhu zainvestovat a koupily jsme deky z materiálu Tyrex, které vyrábí francouzská firma Waldhausen. Překvapila nás pořizovací cena, která nebyla o moc vyšší, než levnější deky značek HKM či Euroriding, které zrovna moc neobstály. Deky jsme koupily ve stejném designu, liší se pouze velikostí.

Trvanlivost průměrné deky, která je vystavena nátlaku mého zrzavce a jeho zubů, trvá zhruba týden po nasazení. Po týdnu se začnou po dece na různých místech tvořit malé dírky, jako když je načne myš. Po dalším týdnu už jsou na dece skoby o průměru 10 cm. Deky z Tyrexu mají na sobě již 3. týden a světe div se, ani dírečka. Vzhledem k tomu, že si je Waldhausen vědom kvalitou svých dek, poskytuje na deky záruku od roka do 2 let, dle provedení deky, na roztržení či jiné poškození. A to už se vyplatí.

Pokud tedy máte trhače, ničitele či chudáka, který musí s takovým ohledávačem být na výběhu, zkuste Tyrex deky. Ušetříte. J Pokud potřebujete poradit s výběrem, tak se nám osvědčil eshop Aurashop, kde se dají deky pohodlně vybrat. Eshop opět naleznete v naší databázi obchodů s jezdeckým vybavením.

 

Líbí se: 0