Tipy na dárky pro koně


Čím potěšit na Vánoce jezdce jsme už psali, ale jak obdarovat Vašeho koně, tohle téma je na pořadu dne dnes. Pokud máte koníka staršího, je to celkem jednoduché. Kloubní výživa, jitrocelový sirup na imunitu, vitamínové doplňky pro koňské důchodce. Pro svůj klid duše mu můžete zaplatit rozbory krve, abyste zjistili, zda mu něco nechybí a zároveň to mohli včas řešit.Tipy na dárky pro koně

Tipy na dárky pro koně

Čím potěšit na Vánoce jezdce jsme už psali, ale jak obdarovat Vašeho koně, tohle téma je na pořadu dne dnes. Pokud máte koníka staršího, je to celkem jednoduché. Kloubní výživa, jitrocelový sirup na imunitu, vitamínové doplňky pro koňské důchodce. Pro svůj klid duše mu můžete zaplatit rozbory krve, abyste zjistili, zda mu něco nechybí a zároveň to mohli včas řešit.

Mladého koně můžete potěšit novou dekou do výběhu, jeho parťák na výběhu to jistě ocení J. Dalším oblíbeným dárkem jsou lizy a hračky do boxu, zejména u koní, kteří tráví většinu dne v boxu. Ovšem věřte, že většina koní mnohem radši ocení, když mu k Vánocům nadělíte pořádný výběh. Další varianta dárku je minerální směs, kterou můžete koni podávat po celý rok. Super varianta dárku je například ostropestřec, který je přírodní doplněk stravy, který má detoxikační účinky pro koně. V nabídce je olej i klasické granulky. Záleží na tom, co Váš koník přijme snáz. Olej má velmi specifickou vůni a někteří koně jej nechtějí. Řezanka super doplněk stravy pro špatně krmitelné koně, či koně, kteří trpí na vředy. Pytel k Vánocům Vám vystačí na celkem dlouhé období, protože stačí přidat hrst řezanky do krmiva a docílíte lepšího proslinění krmiva. Tím pádem kůň lépe využije jadrné krmivo a zároveň působíte preventivně proti ucpání jícnu.

Ať už vyberete cokoliv, nezapomínejte, že i láska koně, prochází žaludkem J I obyčejný pytel mrkve Váš koník ocení a Vy jej nemusíte nutně objednávat přes eshop a stresovat se, zda dojde do 24.12.

Líbí se: 0