Vyhřívané vychytávky pro jezdce.


Zima už opravdu převzala nadvládu nad počasím a v sedle razantně přituhlo. Ikdyž člověk natáhne několik vrstev, tak některé partie prostě stále mrznou. Zejména ruce a nohy. Prozkoumali jsme trh a objevili jsme několik vychytávek. Pokud chcete opravdu mít nohy a ruce v teple, navštivte myslivecké potřeby nebo lyžařské oddělení ve sportu.Vyhřívané vychytávky pro jezdce.

Vyhřívané vychytávky pro jezdce.

Zima už opravdu převzala nadvládu nad počasím a v sedle razantně přituhlo. Ikdyž člověk natáhne několik vrstev, tak některé partie prostě stále mrznou. Zejména ruce a nohy. Prozkoumali jsme trh a objevili jsme několik vychytávek. Pokud chcete opravdu mít nohy a ruce v teple, navštivte myslivecké potřeby nebo lyžařské oddělení ve sportu.

Na skladě těchto obchodů jsou k dispozici vyhřívané rukavice i vložky do bot. Vyhřívání je napájeno tužkovými bateriemi či Lion bloky. Jejich použití je naprosto bezpečné a výhřevnost trvá až několik hodin. Vyhřívané vložky do bot jsou také perfektní doplněk do mrazivých dní. Nečekejte však, že Vám zajistí v botách naprostou saunu. Naopak, pokud by se nohy v botě zpotily, byla by Vám pak ještě větší zima. 

Kdo má problémy se zády, jistě ocení vyhřívací bederní pás, který prohřeje partie zad a dokáže tlumit i bolest. Vyhřívací schopnost pásu působí až 5 hodin a je napájen opět přes baterii.

Pro úplné zmrzlíky je k dispozici i vyhřívaná bunda, která je ovšem ve vyšší cenové kategorii. Ovšem znáte to, když musíš tak musíš. Pokud nechcete utrácet za zimní doplňky, máme pro Vás ještě jeden tip. Navýšení hmotnosti, přibrané kilogramy občas také pomohou, ale myslete na to, že léto je tu raz dva a v něm by zase naopak kilogramy navíc, mohly spíše uškodit. J

Tak šťastnou ruku při výběru a hlavně hodně tepla J

Líbí se: 0